Registracija

Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - Seniori

17. KOLO 1.HRL SJEVER - MUŠKI - RK MEDVEŠČAK - RK MAKSIMIR PASTELA - 29:29 ( 17:16)

1. HRL SJEVER - MUŠKI - 17. KOLO - RK MEDVEŠČAK - RK MAKSIMIR PASTELA 29:29 ( 17:16)
Naši seniori su ovu subotu gostovali kod ekipe RK MEDVEŠČAKA. Od prve minute domaćin je krenuo sa čvrstom i na momente prljavom igrom u obrani. Naši dečki se ne daju isprovocirat i odgovaraju brzom i pokretljivom igrom u napadu te smirenom i čvrstom igrom u obrani. U takvoj igri i žaru borbe najslabije se snalaze suci koji ne drže utakmicu pod kontrolom te ta situacija eskalira u 15. minuti susreta kada kod jednog duela našem igraču Vrgoču puca nos te igrača odvozi hitna. U naše redove se uvlači nervoza i sa 9:13 domaćin na poluvrijeme odlazi sa jednim pogotkom prednosti. U drugom poluvremenu se tenzije smanjuju ali nastavlja se sudačko lutanje. Domaćin odlazi na 3 pogotka prednosti ali ostaje bez 2 igrača - crveni kartoni. Naši dečki koriste priliku te se u zadnjih 5 minuta utakmice ulazi potpuno izjednačeno. U zadnjoj minuti iz sedmerca primamo gol za minimalno vodstvo domaćina ali u doslovno zadnjim sekundama susreta uspijevamo preko Lackovića doći do izjednačenja - zasluženog boda. Brz oporavak želimo našem Fabi! Idući vikend smo domaćini ekipi RK IVANIĆA. Vidimo se!
23.02.2019 20:43, Domagoj Pohovski