Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - Seniori

16. KOLO - 1. HRL SJEVER - MUŠKI - RK POŽEGA - RK MAKSIMIR PASTELA 32:28 (15:13)

Još jedna utakmica u kojoj nismo uspijeli zadržati mirnoću u odlučujućim trenucima.

Loš ulazak u utakmicu koštao nas je rezultatskog odvajanja protivničke momčadi na 4:0, odnosno na 7:3.

Greške u obrani i promašeni ziceri nam nisu dozvoljavali da se rezultatski priključimo momčadi Požege te na odmor odlazimo s -3.

U drugpo poluvrijeme ulazimo na potpuno drugi način, složniji, odlučniji i borbeniji te uspjevamo iskoristiti pad koncentracije protivnika i preuzimanje vodstva.

Od 40. do 50. minute odvajamo se na prividno dovoljnih +3 (21:24), ali ulaskom u zadnjih 10 minuta ponovo crna rupa.

Traženje brzih rješenja u napadu i nedovoljno strpljenja utjeralo nam je nesigurnost u igru, a iskusniji protivnici to iskorištavaju i rade seriju od 9:1 te je rezultat u 55. minuti bio 30:25

Na kraju žalost za neiskorištenom prednošću i bitnim bodovima.

Pohvale protivnicima na osvojenim bodovima, a našim dečkima opomena pred veoma bitno kolo.

17.02.2020 09:13, Zvonimir Šestan