Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - Seniori

14. KOLO - 1. HRL SJEVER - MUŠKI - RK DUGO SELO - RK MAKSIMIR PASTELA 28:28 (14:16)

Izrazito dinamična utakmica za otvaranje drugog dijela prvenstva. Odlučan i čvrst ulazak u utakmicu omogućava nam stvaranje značajne rezultatske prednosti koju zadržavamo do dvadesete minute.

Neopreznim izlaskom na protivnika Mislav Grahovac dobiva crveni karton te se utakmica nastavlja bez njega.

Uporni protivnik se pridržavao svoje igre i polagano topio rezultatsku prednost do poluvremena gdje na odmor odlazimo s dva gola prednosti.

Drugi dio utakmice igrao se gol za gol.

Obje su ekipe imale duže periode bez postignutog gola, što zbog umora, a što zbog tehničkih grešaka.

Pred sam kraj utakmice usljed pada koncentracije protivnik preuzima vodstvo što unosi nervozu u naše redove, ali smo se na time-outu posložili i odradili zadnjih nekoliko minuta po dogovoru i zasluženo uzeli bod u gostima.

Čestitke dečkima na prikazanom trudu i volji, a protivniku na korekntoj igri.

03.02.2020 08:27, Zvonimir Šestan