Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - Seniori

11. KOLO - 1. HRL SJEVER - MUŠKI - RK VIDOVBEC - RK MAKSIMIR PASTELA 26:25 (15:13)

Napeta utakmica u borbi za zadnje bodove prije završetka polusezone.

Odlučan i čvrst ulazak u utakmicu omogućio nam je vodstvo koje smo održavali do dvadesete minute prvog poluvremena.

Pad koncentracije i umor doprinijeli su tehničkim greškama čime ispuštamo vodstvo i odlazimo na predah s dva gola u minusu.

Drugo poluvrijeme opet odlična pokretljivost, agresivnost i složnost u obrani, ali neodlučnost u napadu.

Uspjevamo u nekoliko navrata doći u rezultatski egal, ali ne i dalje od toga.

U posljednjih nekoliko minuta utakmice imali smo prilike za preuzimanje vodstva, ali ih nismo znali iskoristiti.

Na kraju, sportska sreća prevagnula je u korist protivnika i ostavila nas bez bodova.

Čestitke protivnicima na osvojenim bodovima i korektnoj igri, a našim dečkima na zalaganju svih 60 minuta.

16.12.2019 08:51, Zvonimir Šestan