Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - Seniori

10. KOLO - 1. HRL SJEVER MUŠKI - RK MAKSIMIR PASTELA : RK RUDAR 29:31 (14:21)

Utakmica protiv čvrste i iskusne momčadi pokazala je dva u potpunosti različita poluvremena.
Prvih pet minuta prvog poluvremena borba je bila na razini, obrane su se još slagale i rezultat je bio 5:5 nakon čega protivnici stišću obranu i tjeraju nas na niz tehničkih pogreški.
U dvadesetoj minuti je semafor je pokazivao bio 7:17.
Promjenama u napadu i obrani pokušavamo stati na kraj tranzicijskim napadima protivnika te otići na odmor sa zaostatkom od 7 golova.

U drugo poluvrijeme ulaze iste momčadi ali sa zamijenjenim ulogama.
Čvrstom obranom tjeramo protivnika na tehničke greške i marljivim napadom topimo rezultatski zaostatak.

U čak tri navrata stižemo u egal, ali ne uspijevamo preuzeti vodstvo. Na kraju to iskusniji protivnici iskorištavaju i uzimaju puni plijen.
Čestitke našim dečkima na stavu i htijenju kroz drugo poluvrijeme, a protivnicima čestitke na pobjedi.
18.11.2019 08:25, Zvonimir Šestan