Registracija

Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - Seniori 2

3.HRL - Središte: Lošim otvaranjem pogurali smo se u novi poraz...

RK MAKSIMIR PASTELA 2 – MRK ZAPREŠIĆ  22:26 (12:15)

Još jedno loše otvaranje utakmice, koštalo nas je novog poraza. Uvodnih 10-tak minuta djelovali smo pogubljeno. Vežemo grešku za greškom, kako u obrani tako i u napadu. Rezultat porazan, 1:6. Od tog trenutka pomalo povezujemo igru, u napadu smo se digli sa par individualnih rješenja. Vratili smo nadu da bi mogli preokrenuti. Do poluvremena uspijeli smo smanjiti na tri pogotka zaostatka. Drugi dio pokušavamo, ali ništa nam ne polazi za rukom. Individualna ispadanja stalno nas vraćaju korak natrag. Gosti malo po malo dodatno povećavaju prednost. Sedam minuta prije kraja vode 23:18. Tu prednost očuvali su do kraja i zasluženo osvojili dva boda. Čestitke gostima!

Sastav: Krizmanić, Kniewald, Tomašić, Češi, Finek, Brzica, Puvačić Salomon, Šalić, Zelić, Vidović, Birkić, Franić, Velić, Drinovac.

Trener: Domagoj Matoic i Kristijan Subić.

08.11.2017 23:33, Domagoj Matoic