Registracija

Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - Seniori 2

3.HRL: Pala vodeća momčad lige - RK Libra Tehničar

RK LIBRA TEHNIČAR – RK MAKSIMIR PASTELA 2   23:25 (14:14)

U utakmici sa Librom priredili smo veliko iznenađenje. Na gostujućem terenu uzeli smo bodove vodećoj momčadi lige.

Početnih deset minuta odlično smo reagirali. Dobrom igrom stvaramo početnu prednost, 3:6. Tehničari koriste time-out. Nakon predaha postavljaju stvari na svoje mjesto i ubrzo sustižu zaostatak, 6:6. Uslijedio je period ujednačene igre. Do odmora igra se gol za gol. Na poluvremenu pomalo iznenađeni dobrom igrom, pomalo rezultatom (14:14) dogovaramo što i kako dalje. U nastavku držimo se dogovora iz svlačionice, težimo smirenoj i strpljivoj igri bez individualnih iskakanja. Kao i u prvom dijelu bježimo na +3, 15:18. Ali ovaj put nakon time-outa domaćina ne gubimo glave. Uz poneku promašenu priliku, tehničku pogrešku održavamo minimalnu prednost. Dobrom obranom nadoknađujemo pogreške. Tehničari pred kraj u velikoj želji, sa dva nepotrebna isključenja dodatno nam pomažu. Koristimo njihove propuste i potvrđujemo treću pobjedu u nizu. Čestitke dečkima na dobroj igri i pobjedi!

Sastav: Krizmanić, Kniewald, Finek, Brzica, Češi, Cvjetičanin, Šalić, Obradović, Birkić, Vidović, J.Franić, Velić, Tičić.

Trener: Domagoj Matoic

09.12.2017 01:36, Domagoj Matoic